شرکت انبوه کشت در سال 1385 خورشیدی با تلاش و روحیه کار آفرینی مهندس “محمد بهبهانی” و با هدف معرفی و ارائه ی محصولاتی که تولید آنها به تکنولوژی و علمی فراتر داشت، پا به عرصه کشاورزی ایران نهاد و کار خود را با تولید مینی توبر سیب زمینی آغاز کرد. تلاش مداوم، همکاری با شرکت ها و موسسات تحقیقاتی داخلی و خارجی و بهره گیری از علم و فن آوری روز دنیا، رشد سریع شرکت انبوه کشت را موجب شد و هم اکنون و با گذشت بیش از 10 سال از آغاز کار، این شرکت توانسته با افزایش ظرفیت تولید خود، به بزرگترین تولید کننده ی مینی توبر سیب زمینی کشور تبدیل شده و با گسترش سبد محصولاتش به گیاهان زینتی از جمله پایه ی رز عاری از ویروس، محصولات خود را به مشتریانش در سراسر ایران برساند.
تحقیق و توسعه و نوآوری، و کمک به بالندگی کشور عزیزمان، همواره یکی از مهترین اهداف ما بوده است. بر همین اساس، شرکت انبوه کشت با تحقیقات چند ساله ی خود، موفق و مفتخر به تولید چندین گونه ی دارویی خاص که تکثیر آنها در کشور با روش های معمول بسیار سخت و یا امکان پذیر نبود، گردید و هم اکنون آنها را در محصولات خود جای داده است.

استراتژی ما:
راهبرد ما بر سه ستون بنا شده است:
مشتریان، به این معنی که موفقیت مشتریانمان، هدف نهایی ماست.
نوآوری، به معنای بکارگیری راهکارهای جدید خلاقیت در جهت ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریانمان، کیفیت، به معنای بکارگیری بالاترین استاندارهای ممکن در صنعت برای تولید محصول با کیفیت.
احترام و شایستگی، در جهت ایجاد محیط کاری صمیمانه و رابطه ای سودمند و پایدار با مشتریان.